Tools
This Site
Księgowość
Płatnik
CMS
Hardware
Backup
Windows Server
- Problem z dyskiem
- WSUS
- Problemy z drukowaniem
- Serwer czasu
- Odzyskiwanie AD
- WSUS problemy
- Przystawka MMC
- WSUS diagnostyka
- TS Drain Mode
- Usesr TS i drukarki
- Zezwolenie na instalacje drukarek
- Czas ostatniego uruchomienia
- Statystyki serwera
- Repadmin
- Test replikacji kontrolera
- Zmiana Kontrolera
- Problem z nowym kontem
- IIS instalacja certyfikatu
- Problem z drukowaniem
- IIS binging HTTPS
- Instalaca drukarki
- IIS
- WINS
- Brak miejsca na dysku - mail
- Problem z domyślną drukarką
- Windows Server 2012
- Windows Server poradniki
- Windows Server 2016
- Terminal Server
Uncategorised
Databases
Emulators
Poczta
PHP
Powershell
Storage Array
Active Directory
DNS
Windows
Antivirus program
Linux
Naprawy
Windows Server
Foto
Licznik






Today391
Yesterday799
This week3718
This month21491
Total3619940
Visitor Info
- IP: 10.3.160.97
- Browser: Unknown
- Browser Version:
- Operating System: Unknown
> >
Who Is Online
8
Online
>
środa, 24 czerwiec 2026 13:32
>Jak uruchomić pasek zadań gdy zniknie.





Jak uruchomić pasek zadań gdy zniknie.
Gdy w windowsie 8 wyłączy się pasek zadań można go włączyć z poziomu menadżera zadań.
Wchodzimy w manadżer zadań wybieramy -> plik -> uruchom nowe zadanie i wpisujemy explorer.exe
Jeżeli to nie pomoże trzeba wejść w zakładkę szczegóły i zamknąć proces explorer.exe a następnie ponownie go uruchomić -> plik -> uruchom nowe zadanie i wpisujemy explorer.exe
Dodaj komentarz