INFORMATICS

The Best

Przełącznik języka

Zaproś mnie na KAWE

Jeżeli podoba Ci się strona i chcesz wspomóc projekt!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

This Site

Płatnik

CMS

Hardware

Uncategorised

Emulators

Powershell

Storage Array

DNS

Antivirus program

Licznik

3.png6.png1.png9.png9.png4.png0.png
Today391
Yesterday799
This week3718
This month21491
Total3619940

Visitor Info

  • IP: 10.3.160.97
  • Browser: Unknown
  • Browser Version:
  • Operating System: Unknown

Who Is Online

8
Online

środa, 24 czerwiec 2026 13:32

Jak uruchomić pasek zadań gdy zniknie.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Jak uruchomić pasek zadań gdy zniknie.
Gdy w windowsie 8 wyłączy się pasek zadań można go włączyć z poziomu menadżera zadań.
Wchodzimy w manadżer zadań wybieramy -> plik -> uruchom nowe zadanie i wpisujemy explorer.exe
Jeżeli to nie pomoże trzeba wejść w zakładkę szczegóły i zamknąć proces explorer.exe a następnie ponownie go uruchomić ->  plik -> uruchom nowe zadanie i wpisujemy explorer.exe

Search